>

Shitet Zetor 5211 Turbo

Shitje

5,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Zetor Çek ne gjendje perfekte me goma te reja, timon hidraulik, shume i mire edhe i rehatshen ne pune me te gjitha sherbimet e bera. Çmimi eshte 5500 euro. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0674846278. Ju mirepresim.
Çmimi: 5,500 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 724
1861 Shikime

Detajet e njoftuesit

Eli (3)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Zetor 5211 Turbo

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu