>

Shitet Traktor Iseki 317 4wd + Agrigate

Shitje

8,000,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Traktor Iseki 317 4wd + Agrigate. Çmimi eshte 8000000 lek. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0682672643. Ju mirepresim.
Çmimi: 8,000,000 LEKË

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 725
2664 Shikime

Detajet e njoftuesit

Ilir Xheka (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu