>

Shitet korrse bari me timon

Shitje

1,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet  motorrkorrse Bertolini, me nafte ne gjendje shume te mire pune me tre goma me timon. Çmimi eshte 1000 euro. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0688575348. Ju mirepresim.

Çmimi: 1,000 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 727
3563 Shikime

Detajet e njoftuesit

Erion (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet korrse bari me timon

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu