>

Shitet korrse bari

Shitje

750 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet korrese bari ne gjendje shume te mire pune.Çmimi eshte 750 euro. Per me shume informacion na kantaktoni ne numrin e cel: 0685530180. Ju mirepresim.
Çmimi: 750 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 728
3624 Shikime

Detajet e njoftuesit

Xhuljan (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet korrse bari

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu