>

Shitet plug freze, dhe korrese bari

Shitje

17,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet plug freze Landini dhe Fiati (korrese bari kiltivator mbledhese), gjithashtu shiten dhe goma te ngushta. Te gjitha se bashku kushtojne 17000 euro. Per me shume informacion na kontaktoni ne nr e cel: 0685045208. Ju mirepresim.
Çmimi: 17,000 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 730
1739 Shikime

Detajet e njoftuesit

Xhuljo Coha (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu