>

SHITET LAVASTOVIGLE

Shitje

550 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

SHITET LAVASTOVIGLE PER RESTORANT NE GJENDJE SHUME TE MIRE E SAPOARDHUR NGA ITALIA.Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e celularit:0693606777

Çmimi: 550 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji lavastovigle
Marka dhe/ose modeli lavastovigle
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 734
1181 Shikime

Detajet e njoftuesit

lori malorja (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


SHITET LAVASTOVIGLE

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu