>

Shitet Kamion Benz 12-19

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet kamjon benc 17 -19 ne gjendje shume te mire. Kazani 5 metra me 2.4 gjeresia, balestra 9/10 kamjon eshte 4x4 me reduktor. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0696732464.Ju mirepresim.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji automjetit Kamion
Ngjyra Blu

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 740
2942 Shikime

Detajet e njoftuesit

Genti (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Kamion Benz 12-19

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu