>

Shitet Apartament

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 90m2 ne katin e 4. Apartamenti ndodhet ne lagjen nr.2. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Cmimi i arsyeshem. Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin e celularit:0672839521
   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidh llojin e apartamentit Apartament 2+1
Kati 4
Zona ose lagjja Librazhd
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 744
2408 Shikime

Detajet e njoftuesit

Eris (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Apartament

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu