>

Shitet mulli kafeje turke

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet mulli kafeje turke. 16 gurje, 2.2 kw, pesha 45 kg.i ardhur nga Greqia. Ështe punuar shume pak, eshte shum i paster ne gjendje perfekte. Çmimi eshte 350 euro. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel:0682570099. Ju mirepresim.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji Mulli kafeje

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 748
1888 Shikime

Detajet e njoftuesit

Mulli (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet mulli kafeje turke

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu