>

Shitet makine pice

4,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet makineria është prodhim me porosi në Itali dhe bën pica deri në 55 cm dhe bordurën anësore të pices vetëm me një levizje te leves. Trashesine e pices e percakton sipas deshirës dhe bëhet për 5 sekonda. Mjafton te hidhni brumin e paperdorur. Çmimi 4000 euro. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0698201541. Ju mirepresim.
Çmimi: 4,000 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 749
1300 Shikime

Detajet e njoftuesit

Gentii (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet makine pice

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu