>

Shitet shtepi + dyqan

14,000,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi private + dyqan me siperfaqe 360 m2. Shtepia ndodhet buze rruges dhe mund te perdoret dhe per te zhvilluar aktivitet tregetar. Mund te jepet per pallat pasi ndodhet shume prane qendres se qytetit. Ështe me dokumenta pronesie te rregullta. Çmimi eshte 1400000 lek i diskutueshem. Adresa: Lagja: Spajkorre tek Gjykata. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0695544700. Ju mirepresim.

Çmimi: 14,000,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zona ose lagjja Lagja: Spajkorre ( tek Gjykata)
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 755
2310 Shikime

Detajet e njoftuesit

Klevisi (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet shtepi + dyqan

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu