>

Shitet shtepi

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi private ne lagjen Skenderbej Elbasan. Shtepia eshte 2 kate + papafingo, tre dhoma plus nje guzhine per cdo kate. Siperfaqja totale eshte 300 metra m2. Kurse trualli dhe toka kane siperfaqe 800 metra m2. Shtepia ka oborr me lulishte, baçe me peme frutore, bodrum, papafingo, kondicionere, oxhak e shtruar me parket, me tapi te rregullt. Vendodhja e shtepise eshte buze Autostrades, perballe Qendres Tregtare ORTI (QTO). Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0692235726. Ju mirepresim.

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidhni M
Zona ose lagjja Lagja: Skenderbej
Viti i ndërtimit P
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 757
2749 Shikime

Detajet e njoftuesit

Belul Sinani (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet shtepi

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu