>

ML 2987cc super full

Shitje

19,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shes ML 320bluTec model 2010 full opsion 150.000km. Tv kamera xenon xhama te zi orgjinale komanda ne timon navigator bagazhi me buton sedile lekure bezh me ngrohje pedana baxha xhami sapo ardhur cmimi 19500€. Per me teper na kontaktoni ne numrin e celularit:0697308777

Çmimi: 19,500 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Marka Mercedes
Viti i Prodhimit 2010
Modeli ML
Ngjyra bardhe
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 761
1677 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Ok (48)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


ML 2987cc super full

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu