>

R350bluTec 4matik

Shitje

23,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Makina esht super full sapo ardhur nga zvicra tavan panorama 6+1vende lekure gri xhama te zi orgjinal luk amg Sport disqe 20 biXenon sedilet me ngrohje kamera mbas sensore parkimi kompiuter bordi marsha ne timon navigator TV DVD shume e paster. Per me teper na kontaktoni ne numrin e celularit:0697308777
Çmimi: 23,500 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Marka Mercedes
Viti i Prodhimit 2011
Modeli R class
Ngjyra bardhe
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 762
1656 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Ok (48)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


R350bluTec 4matik

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu