>

Shitet objekt + trruall

Shitje

200,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet ndertese tre kateshe me siperfaqe 800 m2 dhe e rrethuar nga trrualli me siperfaqe 2200 m2, me letra dhe tapi te rregullte. Ky objekt sebashku me trruallin me siperfaqe tolale 3000 m2 ka nje pozicon teper te favorshem buze rruge dhe ndodhet tek llixhat e siperme e cila eshte nje zone shume e frekuentuar nga turistet per shkak te ujrave terminal te cilat ndodhen aty prane. Ndertesa mund te perdoret per cdo lloj biznesi. Cmimi eshte 200000 euro i diskutueshem. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit: 0698285082. Ju mirpresim.

Çmimi: 200,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 3000 m2
Zona ose lagjja Tek Llixhat e siperme
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 764
2319 Shikime

Detajet e njoftuesit

Xhevit Gjyla (1)
00xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet objekt + trruall

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu