>

Shitet Kamion

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet kamion Mercedes Benz ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mos perdorimi. Viti prodhimit eshte fundi i vitit 1999, çmimi i diskutushem. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0682617328. Ju mirepresim.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji automjetit Kamion
Marka Mercedes Benz
Viti i Prodhimit 1999
Modeli 614
Ngjyra E bardhe

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 765
1628 Shikime

Detajet e njoftuesit

Erivis Alushi (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Kamion

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu