>

Shitet Trailer

Shitje

4,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Trailer Man Koke ,ne gjendje te mire pune, me vit prodhimi 2005. Makina ka 650000 km. Çmimi eshte 4000 euro. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0692150955. Ju mirepresim.
Çmimi: 4,000 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji automjetit Mjet transporti
Ngjyra E bardhe

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 766
1228 Shikime

Detajet e njoftuesit

Visii (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Trailer

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu