>

Shitet karrotec

Shitje

2,200,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet karrotrec Volvo Trucks. Modeli BM 4300. Me dogan te paguar eshte ne gjendje te mire pune. Çmimi eshte 2200000 lek. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0682051162. Ju mirepresim.

Çmimi: 2,200,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji automjetit Mjet transporti
Marka Volvo Tucks
Modeli BM 4300
Ngjyra Lejla

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 769
1201 Shikime

Detajet e njoftuesit

Nolian Luta (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet karrotec

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu