>

Shitet Suzuki Carry

Shitje

3,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Suzuki Carry me vit prodhimi 2003, benzin-gaz ne gjendje shume te mire pune, 650 kubik me tre pistona. Shume ekonomik edhe me dokumenta te rregullta te paguara deri ne Mars 2018. Çmimi 3000 euro i diskutueshem. Per me shume informacion kantaktoni ne numrin e cel: 0682704664. Ju mirepresim.

Çmimi: 3,000 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji automjetit Mjet transporti
Marka Suzuki Carry
Viti i Prodhimit 2003
Ngjyra E bardhe

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 770
2041 Shikime

Detajet e njoftuesit

Xherti (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Suzuki Carry

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu