>

Shitet shtepia

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepia ne Cerrik, Elbasan, 2+1.shtepia ka hyrje ne vete ,vec pallatit eshte e rrethuar dhe ka vend parkimi. Per me shume kontaktoni ne nr.0688807467

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidh llojin e apartamentit Apartament 2+1
Kati 1
Zona ose lagjja Cerrik
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 773
1592 Shikime

Detajet e njoftuesit

ervis1 (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet shtepia

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu