>

303 autobus

Shitje

5,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Autobus 303 me 37 vende me goma te reja taksa per nje vit viti 1991 dhe ne gjendje shume te mire.Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin e celularit:0682198562.

Çmimi: 5,500 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Lloji automjetit A
Marka mercedes
Viti i Prodhimit 1991
Modeli 303
Ngjyra bardhe
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 774
4178 Shikime

Detajet e njoftuesit

klodi1 (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


303 autobus

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu