>

Shitet Biciklet Willer

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet biciklet Willer 28 pjeset compagnolo ska nevoj per asnje sherbim, eshte ne gjendje shume te mire pune. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e tel: 0698933427.Ju mirepresim.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 778
3468 Shikime

Detajet e njoftuesit

Klaudio (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Biciklet Willer

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu