>

Shitet biciklete

Shitje

120 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet nje super biciklete ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte 120 euro. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0684314700. Ju mirepresim.
Çmimi: 120 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 779
1257 Shikime

Detajet e njoftuesit

Ndricim (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet biciklete

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu