>

Shitet Biciklete Torpado

100 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet biciklete Torpado ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte 100 euro. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel:0699308457. Ju mirepresim.
Çmimi: 100 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 781
3504 Shikime

Detajet e njoftuesit

Enzo (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Biciklete Torpado

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu