>

Pajisje per Palester

Shitje

400 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet pectoral machine ne nje gjendje shume te mire. Cmimi eshte 400 euro i diskutueshem. Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin e celularit;0697206642
Çmimi: 400 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji pectoral machine
Marka dhe/ose modeli pajisje palestre
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 785
1128 Shikime

Detajet e njoftuesit

kaci (3)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Pajisje per Palester

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu