>

Shitet Traktori

Shitje

550,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet traktori imt model 531 eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi eshte i padiskutueshem, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit:0695234517

Çmimi: 550,000 LEKË

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 787
2633 Shikime

Detajet e njoftuesit

Ardit (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Traktori

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu