>

Shitet shtepi private 2 -kateshe

Shitje

6,200,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi private ne Fshatin Bujqes me siperfaqe 84 m2. Shtepia eshte 2- kateshe. Ne katin e pare ka sallon pritje te madh, guzhine te ndare ne dhoma te vecanta, banjo, ballkon qe eshte 8m x 2m. Shkallet jane perbrenda te rrumbullaketa si projekt eshte marre nga Inxhiniere ne Greqi. Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi banjo te bollshme ballkon super te madh nga 2 ane Jug-Lindje. Shtepia shitet me 2 dynym toke., 83.7 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, kopesht, bosh, gjendja. Disponon Certifikate Pronesie dhe Legalizimi per shtepine dhe 2 dynym toke e cila ka uje te rrjedhshem per vaditje. Çmimi eshte 6200000 lek. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0695652015. Ju mirepresim.
Çmimi: 6,200,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Me 2 kate
Zona ose lagjja Fshati: Bujqes
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 788
1762 Shikime

Detajet e njoftuesit

Bujqes (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu