>

Karrotrec benc

Shitje

8,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet karrotrec benc ne gjendje shum te mir pune karrotreci eshte me letra te sapo prera . Eshte me bedan 5 metra e gjys . Bej dhe ndrrim me ndrrim ka cmim tjt. Per me teper informacion te interesuarit te kontaktojne ne numrin e cel:0698175715

Çmimi: 8,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Lloji automjetit M
Marka Mercedes benz
Viti i Prodhimit 1993
Modeli karrotrec
Ngjyra e verdhe
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 790
6003 Shikime

Detajet e njoftuesit

Guri (6)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Karrotrec benc

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu