>

Shitet ford transit 8+1

Shitje

1,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet ford transit i vitit 1992 i perdorur per sherbim taxi, ne gjendje te mire me dokumenta gjer ne gusht 2018. Cmimi 1000€ i diskutueshem, per me teper na kontaktoni ne numrin e celularit:0683366223
Çmimi: 1,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji automjetit Furgon
Marka ford
Viti i Prodhimit 1992
Modeli transit
Ngjyra verdhe
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 791
1538 Shikime

Detajet e njoftuesit

shkelzen (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet ford transit 8+1

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu