>

Ford transit mallrash

Shitje

1,200 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shite ford transit ne nje gjendje shume te mire xhenerike dhe ate motorrike letrat i ka te paguara per nje vit. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit:0693673013
Çmimi: 1,200 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Lloji automjetit F
Marka ford
Viti i Prodhimit 1996
Modeli transit
Ngjyra jeshil
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 794
6079 Shikime

Detajet e njoftuesit

mercedes (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Ford transit mallrash

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu