>

Shitet Zetor

Shitje

8,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shes nje zetor YANMAR 31kuaj fuqi me plug ne gjendje shum te mir, cmimi eshte i diskutueshem, per me teper informacion na kontaktoni ne numrin e celularit:0685530180.
Çmimi: 8,000 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 795
3397 Shikime

Detajet e njoftuesit

xhulio (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Zetor

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu