>

Shitet gjenerator

200 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet gjenerator mono faze ne gjendje te mire pune. Çmimi eshte 200 euro. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0693558944. Ju mirepresim.
Çmimi: 200 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji Gjenerator
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 797
1971 Shikime

Detajet e njoftuesit

Gjenerator (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet gjenerator

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu