>

Shitet Flesibel i vogel

50 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Flesibel i vogel 500w, pak i perdorur i ardhur nga Austria. Çmimi eshte 50 euro. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrrin e cel: 0695419503. Ju mirepresim.
Çmimi: 50 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 799
974 Shikime

Detajet e njoftuesit

Gezim2 (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Flesibel i vogel

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu