>

Shitet Frigorifer kollon xhami

50,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Frigorifer kollon xhami i ri ne kuti, model 2017, i pa perdorur fare. Çmimi 50000 lek. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0694750290. Ju mirepresim.
Çmimi: 50,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 801
2696 Shikime

Detajet e njoftuesit

Frigo (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Frigorifer kollon xhami

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu