>

Shitet apartament 1+1

2,500,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet apartament 1+1, me nje siperfaqe 57 m2, kati i 3, gjysme e rregulluar e pajisur me te gjitha orendite e duhura. Çmimi eshte 2500000 lek. Per me shume kontaktoni ne numrin e cel: 0686508046. Ju mirepresim.

Çmimi: 2,500,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidh llojin e apartamentit Apartament 1+1
Kati 3
Zona ose lagjja Lagja: Beqir Dardha
Viti i ndërtimit Para vitit 1990

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 803
1912 Shikime

Detajet e njoftuesit

Irakli (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu