>

Fugon 410

Shitje

6,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Fugoni esht ne gjendje super ka xhama pllak te zij origjinal, ka drita ksenon te gjatat dhe te shkurtra, ka sensor parkimi, ka sobe per ngrohje, ka elkto klima per ftohje, ka nje aspirator per pastrimin e tymrave, ka dy baxha nje esht elektrike, ka kasetofon me DVD ekran te vogel dhe nje gufer te fuqishem, ka sistem alarmi mbyllje dhe hapje me pult, ka 17+1 vende, ka bllokazh diferenciali. Fugoni edhe mund te nderrohet me sprinter Cmimi i pa diskutueshem..

Çmimi: 6,000 EUR    (Çmimi është i padiskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Lloji automjetit F
Marka mercedez benz
Viti i Prodhimit 1990
Modeli 410
Ngjyra bardhe
Çmimi i diskutueshëm ? J

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 805
9575 Shikime

Detajet e njoftuesit

servet1 (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Fugon 410

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu