>

Traktor KUBOTA 58 kuaj fuqi

Shitje

12,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet traktor kubota 58 kuaj fuqi, me te gjitha pjeset buqesore freze plug rimorkoi kllak. Shitet per arsye emigrimi te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit:0684677155
Çmimi: 12,500 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 807
3766 Shikime

Detajet e njoftuesit

oli (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Traktor KUBOTA 58 kuaj fuqi

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu