>

Shitet Karrotrec Vw Crafter

18,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Karrotrec vw crafter 2.5 tdi, i sapo ardhur nga Gjermania, e vitit 2009. Ne gjendje super perfekte nga ana motorrike ashtu dhe xhenerike, dora e dyte, te gjitha sherbimet e sapo bera, me dogan te paguar, me karoceri akull te re e pa perdorur, motorr terheqes automjeti deri ne 3t, radiocd mp3 kenwood me mundesi lidhje telefoni, me dopje gome, me gome rezerve, me 2 pal celsa, xhama elektrike, Abs, leje qarkullimi 5t. Çmimi eshte 18000 euro i diksutueshem. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0693237179. Ju mirepresim.

Çmimi: 18,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji automjetit Mjet transporti
Marka Crafter
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 809
1707 Shikime

Detajet e njoftuesit

Panteleimo (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Karrotrec Vw Crafter

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu