>

Shitet Rimorkio

Shitje

1,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet vete shkarkuese me 2 pistona. Cmimi eshte i diskutueshem te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit:0693451902

Çmimi: 1,000 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 812
2387 Shikime

Detajet e njoftuesit

genti gega (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Rimorkio

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu