>

Shitet Shtepia

Shitje

3,600,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi banimi me cmim te arsyeshem. Me letra pronesie te rregullta me siperfaqe 110m2 dhe e rrethuar me 800m2 toke. Shtepia eshte me cati me tjengulla por me mundesi per te ndertuar katin e dyte. Shtepia ka 4 dhoma. Dy dhoma gjumi, nji dhom ndenje si dhe guzhine/vend gatimi. Dy banjo: brenda dhe jasht shtepise. Brenda rrethimit te shtepise nga muret jan dy magazina te vogla per perdorim personal si dhe mundesi per te parkuar 2-3 makina. Peme te mbjella qe japin prodhim cdo vit si: Limona, manderina, portokalla, molle, shege, dardhe, kumbull, hurma dhe shum rrenje rrush. Shtepia permban edhe nje pus icili nuk shteron dimer vere. Adresa e sakte e vendndodhjes eshte afersisht 600metra nga rrethrrotullimi Elbasan-durres ose 100metra nga rrethrrotullimi qe ndan rrugen e vjeter dhe rrugen e re Elbasan-Tirane. Per me shum informacion mund te kontaktoni ne nr tel: 0697579380.
Çmimi: 3,600,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Shtëpi përdhese (me 1 kat)
Zona ose lagjja Bradashesh
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 813
2443 Shikime

Detajet e njoftuesit

bexhet (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Shtepia

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu