>

Shitet Fadroma

Shitje

500,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Fadrome marka FIATALIS e vitit 1996 ne gjendje shume te mire teknike. Shitet per arsye mosperdorimi, cmimi eshte i diskutueshem, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit;0682086655
Çmimi: 500,000 LEKË

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 814
5135 Shikime

Detajet e njoftuesit

Apostol Paja (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Fadroma

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu