>

Shitet Toke plus Objekt per Biznes.

Shitje

50,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Okazion shitet toke plus objekt per zhvillim biznesi. Toka me siperfaqe totale 500m2 dhe objekti nje kat bodrum me siperfaqe 144 m2 e gatshme per ndertim te metejshem. Dokumentacion te rregullt. Toka ndodhet ne nje zon strategjike per zhvillim biznesi gjate autostrades elbasan metalurgji ne rrugen dytesore .Shitet ose nderrohet, te interesuarit per me teper informacion te kontaktojne ne numrin e celularit:0675699050
Çmimi: 50,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 500M2
Zona ose lagjja Elbasan
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 816
1087 Shikime

Detajet e njoftuesit

Oni (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Toke plus Objekt per Biznes.

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu