>

Shitet frigorifer banak

330 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet frigorifer banak per reklamim malli ne gjendje pune shume te mire. Permasat e banakut jane 210 gjatesia dhe gjeresia 110. Çmimi eshte 330 euro. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0695558292. Ju mirepresim.
Çmimi: 330 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Lloji Frigorifer banak

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 819
3728 Shikime

Detajet e njoftuesit

Gzimi (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet frigorifer banak

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu