>

Shitet fizarmonike e vogel

5,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet fizarmonike e vogel ne gjendje te mire pune. Çmimi eshte 5000 leke. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0695862271. Ju mirepresim.

Çmimi: 5,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji Fizarmonike

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 821
1073 Shikime

Detajet e njoftuesit

Erald (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet fizarmonike e vogel

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu