>

Shitet shtepi private ne Librazhd

22,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi private 1-kateshe me siperfaqe 70m2. Shtepia eshte e perbere nga 2 dhoma dhe 1 banjo,me oborr dhe rrethim gardhi e sapo ndertuar. Çmimi eshte 22000 euro. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0694133774. Ju mirepresim.

Çmimi: 22,000 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidhni S
Zona ose lagjja Fshati: Polis (Librazhd)
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 823
4061 Shikime

Detajet e njoftuesit

Marsel (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet shtepi private ne Librazhd

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu