>

Shitet Shtepia

Shitje

100,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepia me 1000 metra katror e gjithe siperfaqja 3 kateshe e pa mobiluar. Shitet per arsye emigracjoni te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit: 0699978736

Çmimi: 100,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Me 3 kate
Zona ose lagjja Elbasan
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 824
1776 Shikime

Detajet e njoftuesit

Arti (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Shtepia

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu