>

Kombanj E 514

Shitje

1,600,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet kombanj E514 ne gjendje shume te mire. Cmimi eshte i diskutueshem te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit: 0684647938
Çmimi: 1,600,000 LEKË

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 825
2619 Shikime

Detajet e njoftuesit

Oltjan (5)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Kombanj E 514

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu