>

Jonder 1950

Shitje

800,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Jonder 1950 esht 65 kuaj fuqi ngjendje shume te mire shitet per arsye mos perdorimi. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit 0684647938
Çmimi: 800,000 LEKË

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 826
1198 Shikime

Detajet e njoftuesit

Oltjan (5)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jonder 1950

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu