>

Plug tek me skrapel

Shitje

1,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Plug tek me skrapel per traktor. Plugu eshte per vreshtari plugon 70 centimetra thelle. Te interesuarit per me teper informacion te kontaktojne ne numrin e celularit: 0684647938
Çmimi: 1,500 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 827
1452 Shikime

Detajet e njoftuesit

Oltjan (5)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Plug tek me skrapel

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu