>

Shitet Zetor Same Argon

Shitje

130,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shes zetor Same Argon. Viti i prodhimit: 2002. Bashke me pluk dy vesh si dhe frez zetori eshte i gatshem per cdo lloj prove nga ana juaj. Shitet per arsyje emigrimi. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit: 0685065088.

Çmimi: 130,000 LEKË

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 829
1915 Shikime

Detajet e njoftuesit

Alti (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Zetor Same Argon

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu